Biz Sizi Arayalım

0 (542) 459 57 57 0 (368) 613 42 56

Başkan’ın Mesajı

HOŞGELDİNİZ,

Türkiye değişiyor, Türkiye değiştikçe biz de değişiyoruz. Hiç bir şey olduğu gibi yerinde kalmıyor; dağlar, taşlar çimentoya, çimento betona dönüşüyor, yollar dağları, barajlar ovaları aşıp insana ulaşıyor. Kısacası Türkiye’nin çehresi yeniden şekilleniyor.

Çağımızın iletişim ve ulaşım araçlarındaki gelişmeler coğrafi sınırları ortadan kaldırmış ve iş dünyasını sınır tanımaz bir rekabet ortamı ile karşı karşıya getirmiştir.

Yeni ürün ve hizmetlerin bir gecede bile eskiye bildiği bu süreç içerisinde, varlığımızı başarıyla sürdürebilmenin değişimle doğru orantılı olduğu yadsınamaz bir gerçektir.

Biz de Yirmibeşoğlu İnşaat olarak Türkiye’de değişimin farkındayız. Algımız, gücümüz, cesaretimiz çok yüksek,  işlerimize kararlılıkla atılıyor ve çok olumlu sonuçlar alıyoruz.  Bu başarılarımızı gelecek yıllara da aynı değerlerle taşımak istiyoruz.

Artan heyecanımız, hiç eksilmeyen çalışma azmimiz, sahip olduğumuz insan kaynağı ve yüksek teknolojimiz yenilikleri zamanında ve etkin biçimde hayata geçirmemizi sağlıyor.

Yirmibeşoğlu İnşaat 30 yılı aşan zaman içerisinde sürdürdüğü faaliyetleri, sahip olduğu bilgi birikimi ve sürekli gelişme anlayışı ile Sinop ve Ayancık’ın önemli dinamiklerinden biri olmuştur.

Ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmaktan onur duyuyoruz.

Geçmişten günümüze çalışmalarımızda bizi yalnız bırakmayan ve destekleyen herkese, paydaşlarımıza ve tüm çalışma arkadaşlarımıza şükranlarımı sunarım.

Sevgi ve Saygılarımla

Mehmet ÇETİN
YÖNETİM KURULU BAŞKANI